При замовленні шпалер в магазині по каталогам магазину знижка на шпалери до -10%

Корисні поради

Нинішній величезний асортимент шпалер заводить вас в глухий кут? Ви не знаєте який тип шпалер вибрати: вінілові, флізелінові, паперові? А такі типи шпалер як акрилові або пробкові і зовсім великий знак питання для вас? Тоді наша стаття саме для вас. Поради в ній будуть корисні і стануть вашою надійною опорою при виборі правильних шпалер.

Вінілові і бамбукові шпалери

Не секрет, що всі хочуть придбати якісні шпалери, що не примхливі у догляді, довговічні і безпечні для здоров'я. Сьогоднішній асортимент пропонує вам вінілові шпалери, паперові, флізелінові і безліч інших, але які купити? Вінілові і бамбукові шпалери є зараз найбільш поширеними варіантами й не дивно, адже вони мають ряд переваг. Обидва варіанти водонепроникні, світлостійкі і піддаються миттю м'якою губкою або мочалкою. Але вінілові шпалери повітронепроникні, не бажано їх клеїти в кімнаті тривалого перебування, наприклад, в спальні або дитячій. Вони відмінно підійдуть для кухні, ванній або передпокою. Бамбукові шпалери можуть пропускати світло, тому їх рекомендують клеїти на стіни нейтрального кольору або зовсім на білі стіни.

Паперові шпалери

Ще один поширений вид шпалер - це паперові шпалери для стін. Вони поступаються по зносостійкості і якості, але є більш економним варіантом і найголовніше, вони екологічно чисті. Такі шпалери чудово підійдуть для дитячої кімнати. Величезний вибір паперових шпалер сьогодні дозволить знайти потрібний варіант, який сподобається і молодшому, і старшому поколінню.

Акрилові та коркові шпалери

Акрилові шпалери є аналогом вінілових, але складаються з спіненого вінілу. Такі шпалери тонше вінілових, що полегшує процес поклейки і дозволяє застосувати їх в будь-якому приміщенні. Великою перевагою є і те, що акрилові шпалери значно дешевше вінілових шпалер і доступні для більшого кола споживачів. Але акрилові шпалери мають і свої недоліки, а саме: вони менш износо - і вологостійкі через більш тонкої текстури, сильно часто фарбувати їх не можна.

Шпалери коркові - це тонкий шар пробки з натурального матеріалу, який наноситься на паперову основу. Завдяки своїй натуральності, ці шпалери екологічні і безпечні для здоров'я. Шпалери даного типу відмінно зберігають тепло і поглинають шум в приміщенні. Через своєї структури пробкові шпалери можна віднести до довговічним. Основний недолік цих шпалер - це їх висока вартість, адже гарна якість дорого цінується. Також пробкові шпалери мають м'яку поверхню і легко піддаються механічним пошкодженням, наприклад, сильному натискання або порізу, тому вимагають особливої ​​обережності.