При замовленні шпалер в магазині по каталогам магазину знижка на шпалери до -10%
Види

НОВІ КОЛЕКЦІЇ

МАЛЮНКИ

СТИЛІ

Офіційний сайт Grandeco.kiev.ua


Серед люксових оздоблювальних матеріалів, відомих у всьому світі, шпалери з Бельгії Grandeco займають особливу лідируючу позицію. Перш за все, успіх продукції, що випускається цією торговою маркою, пов'язаний з бездоганною якістю і ексклюзивним дизайнерським виконанням. Інноваційні технології виробництва, відповідність світовим стандартам і постійне вивчення попиту - все це також в списку причин популярності.  

За даними офіційного сайту Грандеко Grandeco.kiev.ua, бренд був заснований в 2007 році в результаті злиття знаменитих підприємств GRANTIL (Франція) і IDECO (Бельгія). Примітно, що до цього продукція двох компаній вже користувалася величезною популярністю на міжнародному ринку, але після об'єднання шпалери з Бельгії Grandeco міцно зайняли топові позиції в рейтингу кращих настінних покриттів Європи.

За інформацією офіційного сайту, сьогодні шпалери Grandeco успішно продаються в 60 країнах світу. Завдяки минулим і сьогоденням успіхам підприємство вийшло на світовий ринок, завоювавши репутацію одного з найбільш компетентних виробників інтер'єрної продукції. Фабрики бренду укомплектовані інноваційними автоматизованими лініями, дизайн виробів розробляється з особливою ретельністю.  

Глобальна мета компанії - максимально розширити дилерську мережу і зміцнити свої позиції провідного гравця ринку. Для цього бренд відкриває представництва в різних країнах світу, пропонуючи купити шпалери Грандеко на офіційних сайтах або в інтернет магазинах, наприклад, grandeco.kiev.ua .

Шпалери Grandeco з Бельгії - асортимент продукції


Фабрики бренду випускають вінілові покриття на основі флізеліну або паперу. Для виробництва полотен використовується запатентована технологія друку, що дозволяє фарбувати вініл не по поверхневому шару, а по масі. Застосування унікальної методики гарантує створення шпалер Грандеко з глибокими, яскравими і довговічними малюнками і ідеальними, абсолютно непомітними стиками.  

Перед надходженням у продаж всі шпалери Grandeco, представлені на офіційному сайті Grandeco.kiev.ua , проходять багатоступінчастий контроль якості . В ході тестування особлива увага приділяється ідентичності кольорової палітри і ідеальним швах полотен. Тому клієнти, які вирішили купити шпалери на офіційному сайті Grandeco або в інтернет магазині, можуть не переживати про якість і видимості стиків.  

Вся продукція бельгійського бренду відповідає найвищим європейським стандартам і параметрам, які пропонуються до настінних матеріалами. У числі позитивних характеристик також можна відзначити екологічну чистоту та гіпоалергенність, міцність і еластичність, стійкість до впливу ультрафіолету і вологи, а також наявність спеціальних мікропор для повітрообміну. ​​ 

Офіційний сайт Грандеко - яскраве різноманіття дизайнів


Кожна колекція настінних полотен бренду - це шедевр інтер'єрного мистецтва, здатний перетворити будь-який простір. Всі зразки орієнтовані на представників середнього класу, виглядають бездоганно вишукано і дорого. Солідну номенклатуру шпалер Grandeco можна вивчити на офіційному сайті Grandeco.kiev.ua або в нашому інтернет магазині grandeco.kiev.ua.  

Особливістю всіх каталогів компанії є виняткова декоративність, виражена через оригінальні візерунчасті стилі або тематики імітацій самих різних матеріалів: постарених стін і гобеленів, зрізів благородних деревин і відбитків натуральних каменів, дорогих полотен і тканин.  

Серед достатку покриттів на офіційному сайті Грандеко можна зустріти і однотонні моделі в соковитих і яскравих відтінках, варіанти з перськими мотивами і сюжетами вічної класики, рослинними та флористичного композиціями і багато іншого. Унікальною родзинкою більшості покриттів є універсальність - одні й ті ж принти можуть гармонійно представляти одразу кілька напрямків.  

Купити шпалери Grandeco в інтернет магазині


Бельгійський бренд випускає десятки нових колекцій полотен на рік. У нашому інтернет магазині можна купити шпалери з найпопулярніших і свіжих каталогів Грандеко. Бездоганно красиві, екологічні і довговічні покриття прикрасять будь-який простір: від затишної квартири до просторого офісу. Замовлення продукції можливий будь-яким зручним способом - в режимі online або по телефону.